درخواست مشاوره
فرم درخواست مشاوره سریع
سوالات متداول
همیشه آماده پاسخگویی به شما هستیم
نواتل چیست؟

نُواتل زیرساخت سریع برای راه اندازی تلفن گویا در سطح کشور می باشد. نُواتل با فراهم سازی زیرساخت قدرتمند اَبری بر پایه وُیپ(VOIP) و ارائه خطوط اختصاصی با هزینه بسیار پایین به شما در ارتباط بهتر با مشتریان کمک خواهد کرد .

نیازمندی فنی دریافت نواتل چیست؟

نواتل نیازمندی فنی خاصی ندارد و شما میتوانید در صورت تمایل تلفن های voip خریداری نمایید و یا از نرم افزارهای متعدد این زمینه استفاده کنید .

تفاوت نواتل با اپراتورهای دیگر چیست؟

نواتل یک اپراتور بر بستر اینترنت میباشد .

مدت زمان تحویل سرویس چقدر است؟

یکی از مهمترین مسائل دنیای کنونی سرعت سرویس دهی بر اساس نیاز مشتریان است. ما با درک این مهم سعی داریم سرویس های خریداری شده را پس تکمیل مراحل ثبت نام در کمتر چند ساعت تحویل نماییم.

چطور می توانم از میزان اعتبارم مطلع شوم؟

شما می توانید با استفاده از پرتال مشتریان اطلاعاتی شامل میزان اعتبار، تعداد کانال مجاز و … را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

برای خرید سرویس چگونه اقدام کنم؟

در پرتال مشترکین ثبت نام کنید و سرویس مورد نظر را سفارش دهید. همکاران ما با شما تماس گرفته و ادامه روند را پیگیری می کنند.

چطور به نواتل اعتماد کنم؟

نواتل با بهره مندی از جدیدترین زیرساخت ها و فناوری ها، امکانات و ارزش افزوده های بسیاری در اختیار کاربرانش قرار می دهد.مجموعه نواتل تاکنون به چند صد کسب و کار مختلف سرویس ارائه نموده است بنابراین می تواند مشاور خوبی برای شما و انتخاب هایتان باشد. رضایتمندی و گسترش کسب و کار شما بزرگترین دستاورد ما خواهد بود.

نواتل در چه استان هایی فعالیت می کند؟

در سراسر کشور

چگونه می توان نماینده نواتل شد؟

برای اخذ نمایندگی و اطلاع از شرایط آن با ما در تماس باشید.

پشتیبانی سرویس های نواتل به چه صورت است؟

از گزینه پشتیبانی در بالای سایت استفاده نمایید.

آیا سرویس‌‌دهنده هزینه ثابت ماهانه (آبونمان) دریافت می‌کند؟

خیر

امکان افزایش تعداد مکالمه همزمان وجود دارد؟

قابلیت ارتقا تعداد تماس‌های هم‌زمان با توجه به نیاز مشترک و با توجه به بستر ارایه سرویس به‌صورت نامحدود وجود دارد و در صورت فراهم بودن شرایط می‌توان تعداد تماس های هم زمان سازمان را به هر تعداد افزایش داد.

آیا قابلیت جابه‌جایی شماره در صورت تغییر مکان شرکت وجود دارد؟

بله. با توجه به ارایه سرویس روی بسترهای متفاوت، قابلیت جابه‌جایی سرویس در سراسر استان و با سنجش شرایط، در مناطق جغرافیایی مختلف وجود دارد.

چه میزان پهنای باند برای استفاده از خطوط نواتل لازم است؟

در پرمصرف ترین شکل به ازای هر مکالمه دو طرفه‌ 100k پهنای باند لازم است و با زیاد شدن تماس‌های همزمان این مقدار افزایش می یابد.

امکان استفاده از تلفن‌های معمولی برای مکالمه وجود دارد؟

بله. با استفاده از دستگاه ATA می‌‌توان Phone را به IP Phone تبدیل کرد. از طرفی شاید بهترین راه برای استفاده از تلفن‌‌های آنالوگ، VoIP Gateways باشد. VoIP Gateways، عملکرد ATA را دارد با این تفاوت که آن‌ها برای پشتیبانی از چند پورت طراحی و تولید شده‌اند.

تفاوت شماره کشوری و استانی چیست؟

اپراتورها دو نوع سر شماره دارند: هشت رقمی که سرشماره استان را نیز به همراه دارند و سرشماره 094 که سرشماره کشوری بوده و در صورت طی فرآیندهای لازم اداری، قابل انتقال به هر استانی بدون تغییر پیش شماره خواهد بود. این دو سر شماره در تعرفه مکالمه تفاوت های ریالی با یکدیگر دارند.

حریم خصوصی من در نواتل رعایت می شود؟

شما با ثبت نام در نواتل مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و ... را در اختیار نواتل قرار می دهید. در ادامه برای انجام تراکنش و ثبت سفارش نیاز به اضافه کردن مشخصات ادرس خود خواهید داشت. شما پس از ثبت نام در سایت به عنوان کاربر نواتل شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و ... نیز در اختیار نواتل خواهد بود ولی به هیچ عنوان خود را مجاز به انتقال این اطلاعات بغیر نمی دانیم.

چطور میتوانم رضایت یا عدم رضایتم را از کیفیت سرویس نواتل اعلام کنم؟

ما به مشترکین به عنوان سرمایه اصلی نگاه می کنیم. پس آماده شنیدن بازخورد شما در مورد سرویس های ارائه شده هستیم.

آیا امکان لغو یا مرجوع سرویس ها وجود دارد؟

هنگامی که ثبت نام تکمیل شود و کلاسه شاهکار اخذ شود امکان لغو یا مرجوع وجود ندارد.

چطور می توانم مالکیت خط را عوض کنم؟

با مراجعه به سایت نواتل فرم مورد نظر را دانلود کرده سپس با تکمیل آن و ارسال مدارک شناسایی طرفین می توانید اقدام به انتقال مالکیت کنید.

چگونه مشخصات کاربری خود را تغییر دهم؟

پس از تایید مدارک توسط واحد فروش امکان تغییر مشخصات وجود ندارد و در صورت نیاز باید با واحد فروش تماس بگیرید.